בהשראת האור.

מיקבע Z

עם מיקבע המסגרת המלאה הרחב ביותר בעולם, מצלמת Z 7 הזריזה עם מערכת ללא מראה לוכדת אור בצורה חדשה לגמרי.¹

מיקבע גדול. רושם גדול.

קוטר המיקבע הרחב של 55 מ”מ פירושו שהמצלמה שלך מסדרה Z קולטת יותר אור. 16 מ”מ בלבד בין המיקבע לבין חיישן התמונה במסגרת מלאה של המצלמה פירושם שחלק גדול יותר מהאור מגיע לחיישן.

בהשראת האור.

מגווני כחול של דמדומים לצללים גרפיים. העיצוב האופטי החזק של עדשות מיקבע Z מבית Nikon, בשילוב עם המיקבע הרחב, מעניקים לך את העוצמה לעשות קסמים עם האור.

החיים נמצאים לפניך

היה נועז. היה מעודן. עם עוצמה של 45.7 MP במסגרת מלאה, הגדרת היופי נתונה בידיך.

פירוט שלא ייאמן. מיקוד יוצא מהכלל.

חיישן CMOS של 45.7 MP עם תאורה אחורית במסגרת מלאה יחד עם מיקוד אוטומטי על ידי זיהוי הפרש מופעים במישור המוקד לוכדים תמונות חדות כתער.

יותר ממהר

מעבד התמונה המהיר כברק EXPEED 6 מספק תמונות עם רעש נמוך וטווח דינמי מדהים בערכי ISO גבוהים כמו גם נמוכים.

מסגרת מלאה. ראות מלאה.

עמוד באתגר של רמת פיקסלים גבוהה במיוחד עם דיוק פנומנלי. לך עם האינטואיציה שלך כל הדרך עד הקצה.

המבט הזה. הרגע הזה.

עם מיקוד אוטומטי לזיהוי עיניים, מצלמת Nikon Z יכולה להינעל על העין של הנושא בין אם הוא לבד או פנים בתוך קהל. באמצעות הרב-בורר, אתה בוחר באיזו עין להתמקד, והמצלמה שומרת על מיקוד גם אם העין מוסתרת לרגע.

צור ברוחב לב

הישאר חד עם מיקוד אוטומטי (AF) בכיסוי רחב במיוחד של 90% מהמסגרת. בשילוב עם עוצמת המיקוד המדהימה של עדשות Z מבית Nikon, ניתן לזהות בקלות גם נושאי צילום הממוקמים בקצה המסגרת.

מקד בחופשיות

מערכת המיקוד האוטומטי מזהה תנועה באופן מיידי. אפילו נושאי צילום קטנים או נושאים בתנועה מהירה נעקבים בדיוק מוחלט בכל תנאי תאורה. ואתה יכול להשתמש במצב מיקוד אוטומטי נקודתי כדי להתקרב לפרטים הקטנים ביותר.

בתוך האור

מדידת חשיפה נמוכה עד -4 EV זמינה בעת צילום עם עדשה בעלת מפתח צמצם מרבי של f/2 או מהיר יותר.

לכוד את ההבעה

מעבד מיקוד אוטומטי עם זיהוי פנים חכם מזהה ושומר פני אנשים, גם כאשר נושא הצילום מביט לרגע לכיוון אחר.

מראות שמתגלים בפעם הראשונה

לחץ והחזק כדי לצלם 9 ת/ש.

יותר אור. יותר פירוט. יותר ביטוי. מהירות מרגשת.

פתיחות לכל מצב

ISO 64–25600

אם מדובר בתמונות סטילס או בסרטוני 4K, איכות התמונה נקייה בצורה יוצאת מן הכלל, עם טווח רחב במיוחד של רגישות לאור. תוכל ללכוד הפרדת גוונים עשירה גם באור השמש הבהיר ביותר. וליהנות מהפירוט הגבוה ביותר האפשרי גם באור החלש ביותר.

הפחתת רעידות יציבה כסלע

עמוד בקצב התנועה, והאור. הפחתת הרעידות האופטית בעלת 5 הצירים מאפשרת לך לצלם בחמש דרגות לאט יותר משניתן אחרת.²

חשוף את הכול

צלם כל סצנה ברמת פירוט מרהיבה עם וידאו במסגרת מלאה באיכות 4K.

פעולה מהפנטת.

צלם סרטוני 4K/UHD במסגרת מלאה בקצב צילום של 30p. קבל הילוך איטי מרתק עם סרטוני Full HD בפירוט גבוה בקצב צילום של עד 120p. תוכל ללכוד בקלות מסגרות סטילס בזמן צילום באיכות 4K או Full HD.

רזולוציה גבוהה

דגימת יתר באיכות 8K מאפשרת קטעי וידאו באיכות 4K עם עידון ופירוט מרהיבים. המעבד המהיר של EXPEED 6 מבטיח קבצים נקיים ויפהפיים שבאופן מרשים חפים מרעש, מאפקט moiré ומצבעים שגויים.

שליטה יפהפיה

עדשות מיקבע Z מבית Nikon מציעות מיקוד אוטומטי שקט ואפקט טשטוש מרהיב. ואתה יכול לקבל סיוע מכוונון שיא המיקוד המובנה במצלמה כשאתה משנה את המיקוד באופן ידני במהלך הסצינה.

תנועה יציבה

המהירות ורגישות המעקב של המיקוד האוטומטי ניתנים להגדרה במהלך הקלטת הסרטון. עוצמת המיקוד המדהימה של עדשות מיקבע Z מבית Nikon מפחיתה את ההשפעות הלא רצויות של נשימת המיקוד (focus breathing) ושל המיקוד המשתנה בעת התקרבות.

חיתוך. חיתוך חוזר. תן השראה.

באתר הצילום או בחדר העריכה – מצא את הזרימה שלך.

N-LOG של 10 סיביות

צור אופי. צלם בעומק גדול של 10 סיביות וקבל פי 4 מידע מאשר עם צילום סטנדרטי של 8 סיביות, דבר שמעניק לך איכות תמונה מקסימלית לעריכה ועיבוד. הפעל את עזר התצוגה כדי לראות תמונה רגילה עם פיצוי עיבוד פשוט.

פלט קוד זמן

הישאר מעודכן. הקלט קוד זמן בפורמט drop-frame או non-drop-frame, ושלח אותו באמצעות HDMI ב-10 סיביות. Z 7 היא תואמת Atomos Open Protocol: באפשרותך לסנכרן התחלה/עצירה של הקלטת סרטון HDMI באמצעות המקליט החיצוני שלך. או באמצעות המצלמה.

אקטיבי D-LIGHTING

אזן את האור. Active D-Lighting‏ (D-Lighting אקטיבי) המובנה במצלמה מאזן אורות וצללים בסצינות בעלות ניגודיות גבוהה. מושלם עבור קטעי וידאו שצריכים להיות מוכנים לצאת לדרך ברגע שסיימת לצלם.

צור עולמות חדשים

קיטוע זמן באיכות 4K ו-8K עם מעברי חשיפה חלקים.

באפשרותך ליצור רצפים של קיטועי זמן באיכות 4K/UHD בתוך המצלמה. והודות ל-45.7 מגה-פיקסלים אפקטיביים של החיישן אתה יכול ליצור סרטונים מרהיבים עם קיטועי זמן באיכות 8K בגמר ההפקה, תוך שימוש בצילומי סטילס שנלכדו במהלך צילום במרווחי זמן.

ישירות למצלמה

העינית האלקטרונית המתקדמת של Nikon עם 3686 אלף נקודות שומרת על תצוגה ברורה. העינית האלקטרונית הבהירה במיוחד והחדה במיוחד לא משאירה דבר מחוץ למסגרת.

חזקה

אלמנטים של זכוכית אספרית וציפוי מגן מונעים בוהק, השתקפויות, ולכלוך הנובעים מהגבלת הראות שלך. תיהנה מראות גבוהה בלילה, ומתצוגות ברורות באור בהיר.

חדה

עינית OLED האלקטרונית הגדולה והבהירה משעתקת צבעים באופן טבעי ומטפלת בתנועה באופן חלק. תמונות חדות ויציבות הופכות את הקומפוזיציה לנוחה – גם אם אתה מסובב את המצלמה אופקית במהירות או שהתקרבת כדי לאשר את המיקוד.

רבגונית

העינית האלקטרונית יכולה להציג תמונות כפי שהן ייראו עם ההגדרות שהוחלו – כך שתוכל לבחור בתמונה טבעית, דומה לזו של עינית אופטית. באפשרותך להרכיב על התמונות מידע צילום חיוני כדי לסייע בקומפוזיציה בשתי האפשרויות.

עוצמה היא זריזות

גמישות. עמידות. דיוק. בכל מצב.

גוף סגסוגת מגנזיום קשיחה אך קל משקל ואיטום מקיף נגד פגעי מזג האוויר הם כרטיס הנסיעה של מצלמה זו לכל יעד. הסגר המדויק במיוחד נבדק והוכיח עמידות ב-200,000 מחזורים. האחיזה עמוקה, נוחה ובטוחה.

מתאם יחיד. אינסוף השראה.

כאשר מתאם המיקבע FTZ מחובר למצלמת Z 7 שלך, אתה חופשי להשתמש בעדשות NIKKOR עם מיקבע F. אין ירידה באיכות התמונה, ועדשות NIKKOR ללא הפחתת רעידות יגלו רמות חדשות של חדות.

מידע נוסף

צור. התחבר. שתף פעולה.

התחבר להתקן חכם

השתמש ב-Wi-Fi® וב-Bluetooth® המובנים כדי להתחבר במהירות לכל התקן חכם עם SnapBridge. שתף תמונות JPEG באופן מיידי. צלם צילומי סטילס ווידאו מרחוק.

התחבר למחשב

העבר תמונות JPEG ו-RAW באופן אלחוטי בצורה חלקה במצב Station (תחנה) או במצב Access Point (נקודת גישה). השתמש במשדר האלחוטי האופציונלי WT-7A עבור רשת LAN קווית/אלחוטית למרחקים גדולים יותר.