בכל מקום. לאן שלא תלך. מהמצלמה לטלפון החכם, באופן אוטומטי.

לצלם תמונות מרהיבות. לשתף מיד.
למה לחכות? אפליקציית SnapBridge למערכות ההפעלה iOS‏ ו-Android מאפשרת חיבור קבוע בין המצלמה לבין הטלפון החכם/הטאבלט. התמונות שלך שוות יותר – לא משנה היכן אתה.
חקור את SnapBridge

מהמצלמה לטלפון החכם, באופן אוטומטי
תוכל להשתמש ב-SnapBridge כדי לצמד את המכשיר החכם שלך עם עד חמש מצלמות Nikon. ההתקנה קלה ותצטרך לצמד כל מצלמה רק פעם אחת.

בכל מקום. לאן שלא תלך. תישאר מחובר.
צלם את התמונה המושלמת עם מצלמת ה-Nikon שלך, וגרסה מוכנה לרשת של התמונה בגודל 2 מגהבייט תופיע באופן אוטומטי על המכשיר החכם שלך. תמונות JPEG גדולות וסרטים ניתנים להעברה ידנית.
מוכנה כשאתה מוכן
SnapBridge משתמשת ב-Bluetooth® Low Energy כדי לשמור על המצלמה והמכשיר החכם שלך מקושרים כל פעם כשהם נמצאים בטווח המתאים.1
הקישור בין המצלמה ובין המכשיר החכם שלך נשמר באמצעות טכנולוגיית Bluetooth® Low Energy עם צריכת סוללה זניחה. 1 SnapBridge עוברת באופן אוטומטי ל-Bluetooth כאשר היא מעבירה תמונות מוכנות לרשת בגודל 2 מ”ב אל המכשיר החכם שלך. ול-Wi-Fi® המובנה של המצלמה כאשר אתה מעביר סרטונים או תמונות JPEG גדולות.2
SnapBridge יכולה להעלות באופן אוטומטי גרסה מוכנה לרשת בגודל 2 מ”ב של כל תמונה שתעלה לאתר האחסון בענן החינמי של Nikon. מעולם לא היה קל יותר לגבות את התמונות שלך.

ניהול התמונות שלך הופך פשוט יותר
המאפיינים האינטואיטיביים של SnapBridge מסייעים לשמור על העוקבים שלך והמצלמה שלך מעודכנים.
אילו מצלמות תואמות ל-SnapBridge?

SnapBridge תואמת למצלמות האחרונות שלנו. הרשימה המלאה נמצאת כאן
הורד את SnapBridge

בקר ב-App Store/Google Play לבדיקת דרישות המערכת העדכניות. איננו יכולים להבטיח שאפליקציה זו תפעל בכל המכשירים.
1 סימן המילה והסמלים של Bluetooth®‎ הם סימנים מסחריים רשומים בבעלות Bluetooth SIG, Inc.‎, וכל שימוש בסימנים מסוג זה על-ידי Nikon Corporation והחברות הבנות שלה נעשה ברישיון.
2 Wi-Fi®‎ וסמל Wi-Fi CERTIFIED הם סימנים מסחריים רשומים של Wi-Fi Alliance.

כתבי ויתור על סמלי לוגו
Apple, הלוגו של ‏Apple, iPhone‏, iPad‏, ו-iPod touch הם סימנים מסחריים של Apple Inc.‎ הרשומים בארה”ב ו/או במדינות אחרות. App Store הוא סימן שירות של .Apple Inc Android‏ ו-Google Play‏ הם סימנים מסחריים של Google Inc.‎.